TPM Mühendislik olarak; 08-10 Ekim 2015 tarihleri arasında, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşmiş olan VII. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi’ne katıldık.

TPM Bakım Teknolojileri Stand

TMMOB Makine Mühendisleri Odası’nın düzenlediği, ana teması “Bakım Mühendisliği” olan ulusal kongreye; çalışanların ve toplumun gelişimi için bakım yöntemlerinin geliştirilmesi, bakım mühendisliğinin tanıtılması, bakımda teknik ve yönetsel faaliyetler, iş güvenliği, ekonomi, çevre, genel sağlık ve güvenlik konuları hakimdi. Sergi boyutunda ise çeşitli sektörlerde ürün ve hizmet üreten firmalarla, işletmelerin bakım personelleri, akademisyenler ve üniversite öğrencileri bir araya geldi.

TMMOB belgesiSergideki standımızda; pompa çeşitlerimiz, acil tamir ekipmanları, sızdırmazlık elemanları ve otomatik yağlama sistemleri ilgi gören ürünlerimiz arasındaydı.

Fuar boyunca mevcut ve yeni müşterilerimizi ağırlamak ve fuar sonunda TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından aldığımız teşekkür belgesinden ayrıca mutluluk duyduk. Biz de ilginiz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.